Hoofdmenu

16 september repaircafé in Op De Boor Bocholtz

Hapert uw naaimachine, is uw computer vastgelopen, is de rits van de broek kapot of lekt het koffiezetapparaat? Kom dan naar het Repaircafé in Bocholtz.

Zaterdag 16 september van 10 tot 13 uur
Activiteitencentrum Op de Boor, Wilhelminastraat 19 in Bocholtz

Onze vrijwilligers zijn computerdeskundigen, elektriciens en zeer ervaren naaisters. Zij bekijken samen met u wat er aan de hand is. En het leuke is, u blijft erbij, want SAMEN repareren is leuker en je leert ervan. Gun uw spullen een tweede leven, ze zijn het nog waard! Er is gereedschap en materiaal (geen onderdelen) aanwezig om alle mogelijke reparaties uit te voeren op kleding, meubels, elektrische apparaten, fietsen of speelgoed.
Met onze slogan “Weggooien, mooi niet!” proberen wij mensen bewust te maken van de steeds groeiende afvalberg en dat weggooien niet altijd nodig is! Spullen die kapot zijn, kunnen in veel gevallen nog gerepareerd worden.

Hebt u niets om te laten repareren?
Kom dan gewoon een kijkje nemen, koffie en thee staan klaar. U bent van harte welkom, entree is gratis maar een vrije gift wordt op prijs gesteld!

Meer informatie;
•    Voor vragen over of het aanmelden van een reparatie: 06-53562168 of
repaircafeparkstadlimburg@gmail.com 
•    Meer informatie over het Repaircafé: www.repaircafeparkstad.nl en de
facebookpagina onder ‘repaircafeparkstad’.
•    Kijk ook eens op de landelijke website: www.repaircafe.nl 

Wanneer is er weer Repaircafé in Op de Boor?
Zaterdag 11 november, van 10 tot 13 uur, dan met speciale aandacht voor het pimpen van carnavalskleding!

Repaircafé zoekt vrijwilligers
Vindt u repareren een uitdaging? Repaircafé Parkstad is op zoek naar handige mensen, op het gebied van het repareren van elektrische apparaten, fietsen, klokken ed., die één keer in de maand ons team willen versterken.

Interesse? Bel of mail ons: 06-53562168 of repaircafeparkstadlimburg@gmail.com

Bron en foto: Gemeente Simpelveld