Hoofdmenu

Ger Gouw blijft als ass. trainer bij Bsv limburgia

Tijdens de nieuwjaarsreceptie hebben wij als bestuur met grote vreugde bekend kunnen maken dat wij met Ger Gouw een langer verblijf als ass.trainer zijn overeengekomen. Een wederzijds vertrouwen is hierin van beide kanten uitgesproken. Ger die komend seizoen bij een aantal verenigingen als hoofdtrainer aan de slag kon gaan, geeft toch de voorkeur om bij BSV-Limburgia/Kamerland als assistent aan te blijven.

“Ik voel mij lekker in deze rol, en het is heerlijk om op dit niveau mijn steentje bij te kunnen dragen.” Aldus de oud 1e elftalspeler en nog steeds actieve veteranenspeler. Hij is inmiddels op alle vlakken van meerwaarde voor onze vereniging. Zijn meedenkende en positieve inbreng in onze vereniging wordt van Bsv-Limburgia/Kamerland kant enorm gewaardeerd.

Foto Bsv Limburgia