Uitslagen van herenvoetbal in het amateurvoetbal in/uit de regio parkstad van 08 maart
3e Divisie
OSS’20 – Groene Ster 3 – 1
============
Hoofdklasse B
SV Meerssen – Silvolde 1 – 0
UDI’19/CSU – RKSV Minor 4 – 0
OJC Roosmalen -EHC/Heuts 3 – 2
=================
1de Klasse D
Chevremont – Deurne 4 – 2
Wittenhorst – De Ster 0 – 0
Sportclub Susteren – Veritas 1 – 3
RKSV Heeze – BSV Limburgia/Kamerland 5 – 1
===============
2de klasse G
Heer– GSV’28 0 – 2
FC Geleen-Zuid – Scharn 3 – 0
Sporting Heerlen – Caeser 4 – 1
Sportclub’25- Geulsselt Sport 1 – 1
Bekkerveld – V.V. Schaesberg 0 – 1
Eijsden -Laura/Hopel Combinatie 5 – 1
RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb – RKVV Haelen 6 – 0
====================
3de klasse A
Weltania – BMR 2 – 3
Wijnandia – vv SCM 4 – 1
Heksenberg – SV Simpelveld 1- 2
KVC Oranje – FC Hoensbroek 2 – 2
Walram – Sportclub Jekerdal 1 – 5
SVN/BtB Consultancy – VV Hellas 0 – 0
================
3de klasse B
Spaubeek – DVO 2 – 1
Haslou – SV Langeberg 2 – 4
VV Born – VV Alfa Sport 0 – 2
===============
4de klasse A
Keer -RKASV 1 – 2
Leonidas-W – WDZ 1 – 3
SCG – RKVVL Polaris 4 – 2
Zwart – Wit’19 – SV Geuldal Afgelast!
FC Gulpen – Rood Groen LVC’01 4 – 2
=============
4de klasse B
Bunde – RKHBS 3 – 0
Vaesrade – RKUVC 2 – 5
RKTSV – Voerendaal Afgelast!
UOW ’02 – SV Hulsberg 0 – 1
Schimmert – Passart/VKC 7 – 2
De Leeuw – Kakertse Boys 6 – 2
FC Kerkrade West – SV Eikenderveld 8 – 1
================
4de klasse C
sv Brunssum – HBC’09 3 – 1
VV Zwentibold -Schinveld 0 – 1
===============
5de klasse A
KCC’13 – RKIVV 7 – 0
Partij – I.B.C’03 5 – 1
RKSVB – Berg’28 1 – 2
FC Bemelen- SNC’14 4 – 2
RKMVC -Rkvv Rimburg 5 – 2
Vijlen –Gertruidse Boys 4 – 4
SSA Haanrade/SVA –Daalhof 0 – 1
====================
5de klasse B
Conventus’03 – RKVV Sylvia 2 – 0
Neerbeek RKVV – Amstenrade 1 – 1
Slekker Boys- Sv Abdissenbosch 0 – 3
Urmondia – Nec’92/vloerenboulevaard 1 – 1
Informatie onder voorbehoud van typefouten
uitslagen , mail even naar info@parkstadactueel.nl
Foto®parkstadactueel/Lucho Carreno