Hoofdmenu

Uitslagen van heren voetbal van 11 oktober

 

Op de foto:  4e kl.B UOW’02-FC Gulpen

 

 

 

 

3e divisie B

 

Groene Ster – EVV Echt Afgelast!

==============

 

 

Hoofdklasse B

 

RKSV Minor – TOGB  1 – 2

SV Meerssen  – VOC  2 – 0

Moerse Boys – EHC/Heuts   2 – 2

================

1de Klasse D 

Veritas – De ster 1 – 3

SSS’18 – Wittenhorst 1 – 4

VV Chevremont – BSV Limburgia/Kamerland Afgelast!

 

===============

2de klasse G

FC Geleen-Zuid – Heer 1 – 2

Sporting Heerlen – RVU 0 – 2

GSV’28 –  V.V. Schaesberg 2 – 4

  RKVV Sportclub’25 -Eijsden 5 – 0

Bekkerveld  –  Geusselt Sport 1 – 1

Scharn – Laura Hopel Combinatie Afgelast!

 RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb  – Caeser 1 – 5

 

====================

3de klasse A

VV Hellas – Weltania 1 – 6

KVC Oranje –   RK vv WDZ 3 – 2

Sportclub Jekerdal – Walram 1 – 0

SSA West United – Wijnandia  0 – 4

FC Hoensbroek – SV Simpelveld Afgelast!

Heksenberg-NEC – FC Landgraaf Afgelast!

================

3de klasse B  

 

SV Langeberg – Hasloo 1 – 1

Sittard  – Centrum Boys Afgelast!

VV Alfa Sport  – VV Born 3 – 1

VV Spaubeek – S.V.Argo  0 – 1

===============

4de klasse A

 

DBSV -Bunde 0 – 2

 RKVVM – Schimmert  4 – 1 

Berg’28 – SV Hulsberg Afgelast!

 

=============

4de klasse B

 RKTSV –  Vaesrade 1 – 1

RKMVC  –SV Geuldal 

UOW ’02  – FC Gulpen  3 – 0

SV Eikenderveld –  RKHBS 0 – 4

Voerendaal – SV Zwart-Wit’19  0 – 2

Passart/VKC – FC Kerkrade West 1 – 2

Kakertse Boys  – Rood groen LVC’01 Afgelast!

 

================

4de klasse C

HBC’09 – Schinveld 1 – 2

FC Ria –  De Leeuw Afgelast!

SV Brunssum   – Woander Forest  Afgelast!

Oranje Blauw’15 – Sporting Sittard’13  3 – 1

==============

5de klasse A

 

Partij  – Vijlen  4 – 2

Daalhof – FC Bemelen 0 – 3

 Sv Abdissenbosch – RKSVB 1 – 2

Rkvv Rimburg – SSA Haanrade/SVA  Afgelast!

 

====================

 

 

 

Informatie onder voorbehoud van typefouten

uitslagen , mail even naar info@parkstadactueel.nl

Foto®parkstadactueel/Lucho Carreno