27 juni 2025

SV Eikenderveld heeft het contract met hoofdtrainer Samir Abrik nu al verlengd voor het seizoen 2021-22

sv eikenderveld

Het bestuur van voetbalvereniging SV Eikenderveld heeft het contract met hoofdtrainer Samir Abrik nu al verlengd voor het seizoen 2021-2022. Voorzitter Theo Habets, bestuur, technische groep en begeleiding zijn zeer tevreden over de wijze waarop Samir de afgelopen maanden zich binnen de vereniging heeft gemanifesteerd. De selectie heeft grote waardering voor de wijze van werken, trainen en coachen van Samir.

Het nu al overeenkomen van contractverlenging is dan ook vanzelfsprekend voor het bestuur. Door de corona onderbreking heeft Samir helaas nog niet de mogelijkheid gehad om een heel seizoen de seniorenselectie onder zijn hoede te hebben.

Beide partijen zijn echter zodanig tevreden over elkaar, dat er besloten is om het contract met een seizoen te verlengen. Ook assistent trainer Khalid Boukazza en teamleider Morad Laassiba hebben beide hun contract verlengt.

Foto®Parkstad Actueel/Lucho Carreno

 

About The Author

Geef een reactie