28 juli 2025

Forever Festival: Een Tijdreis vol Muziek, Nostalgie en Feest

DSC_4297 kopie

Een Bekend Festival in een Nieuw Jasje

Foto’s  Peter Trompetter Fotografie

Op 6 juli 2022 vond op Megaland in Landgraaf de eerste officiële editie van Forever Festival plaats. Toch was het voor de échte fans allerminst nieuw: het festival kende al vijf succesvolle edities onder de naam 90’s Forever Outdoor. Sinds drie jaar is Landgraaf de vaste locatie voor dit nostalgische festijn, dat inmiddels is uitgegroeid tot een geliefde zomertraditie.

Vier Podia, Eindeloos Veel Muziek

Foto’s  Peter Trompetter Fotografie

Met maar liefst vier podia bood Forever Festival een indrukwekkend programma. De line-up kende een grote diversiteit aan artiesten, van volkshelden als Gerard Joling en Frans Bauer tot feestkanon Darkraver. En dat waren nog lang niet de grootste namen die hun opwachting maakten. Dankzij het slimme programma kregen bijna alle artiesten 30 minuten speeltijd,  precies genoeg voor een stevige dosis herkenning, meezingen en dansen.

Voor ieder wat wils dus: van de golden oldies tot stevige feestbeats. En dat sprak niet alleen de oudere generatie aan: ook jongeren genoten zichtbaar van het brede aanbod aan muziek en entertainment.

Feestelijke Drukte en Sfeervol Vermaak

Foto’s  Peter Trompetter Fotografie

Het festivalterrein was goed gevuld, maar nergens té druk. Vooral op het deck voor het hoofdpodium heerste een gezellige, opgewonden sfeer. De bezoekers hadden het duidelijk naar hun zin: er werd gedanst, gelachen en volop meegezongen. De sfeer was los, open en positief.

Meer dan Muziek: Attracties en Nostalgie

Forever Festival draaide niet alleen om muziek. Het terrein bood ruimte aan talloze eetkraampjes, waar festivalgangers konden genieten van snacks, friet, pizza en meer. Daarnaast was er volop nostalgie met bekende artiesten. 

Foto’s  Peter Trompetter Fotografie

Voor de actievelingen waren er attracties zoals de Octopus, een mechanische stier, en zelfs een fiets waarmee je over de kop kon. Gegarandeerd lachen, gieren, brullen!

Conclusie: Forever in Ons Hart

Door & Foto’s  Peter Trompetter Fotografie

About The Author