Marco Tol met zijn gemiste kans. De kopbal ging rakelings langs. © Peter Trompetter Fotografie
Roda JC resulteert in een teleurstellende nederlaag tegen FC Dordrecht
Roda JC begon de wedstrijd goed met vloeiend samenspel en vroege kansen, waardoor ze al snel de controle hadden. Belangrijke momenten waren onder andere een kopbal van Marco Tol die net naast ging en een gemiste kans van Cain Seedorf. Ondanks het goede spel van Roda, met Jérôme Deom als een drijvende kracht, ontbrak het aan precisie in de laatste fase.
FC Dordrecht was efficiënter en kwam op voorsprong door een doelpunt van Lawson Sunderland, na een fout van Roda’s keeper Justin Treichel.
Na de pauze verslechterde het spel van Roda aanzienlijk. Het werd slordig en de frustratie nam toe bij de fans. Een controversiële beslissing van de scheidsrechter leidde tot een korte onderbreking door het gooien van voorwerpen.
Na de onderbreking besliste Nick Venema de wedstrijd met een tweede doelpunt voor Dordrecht. Hoewel invaller Filip Janssen nog de aansluitingstreffer maakte, was het te laat voor Roda JC om het tij te keren, wat resulteerde in een teleurstellende nederlaag.



Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.