Hoofdmenu

Uitslagen van de diverse klassen van herenvoetbal in het amateurvoetbal in/uit de regio parkstad van 06 oktober

 

3e Divisie Zondag

 

Groene Ster – Dongen  1 -1

 

============

 

 

 

 

Hoofdklasse B 

 

 

Silvolde – SV Meerssen 1 – 1

RKSV Minor  – UDI’19/CSU 1 – 0

EHC/Heuts – OJC Rosmalen 4 – 1

================= 

 

 

1e Klasse D 

 SV Venray- Wittenhorst  1 – 4

 SSS’18 – De Ster 0 – 4

Deurne – Chevremont 3 – 3

Veritas – Sportclub Susteren 1 – 1

BSV Limburgia/Kamerland – ZSV 0 – 3

  

 

===============

 

2de klasse G 

 

Bekkerveld –  GSV’28  1 – 3

Eijsden – FC Geleen-Zuid 0 – 4

V.V. Schaesberg – Heer 2 – 5

 Caeser – Sporting Heerlen 0 – 0

Geusselt Sport – Sportclub’25  2 – 1

Laura/Hopel Combinatie – Scharn 4 – 2

Rkvv Haelen – RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb 2 – 5

                                  

 

 

==================== 

 

3de klasse A

KVC Oranje – SVME 1 – 0

vv SCM- Wijnandia 4 – 1

FC Hoensbroek- RVU 1 – 2

BMR – SV Simpelveld  1 – 4

Weltania  -Heksenberg  3 – 2

Sportclub Jekerdal – Walram  6 – 2

VV Hellas – SVN/BtB Consultancy 1 – 1

 

================  

 

3de klasse B

Spaubeek – sv Langeberg 1 – 6

VV Alfa Sport -VV Born 1 – 0

=============== 

 

4de klasse A

 

DBSV – RKVVM 2 – 1

SV Geuldal – Keer Afgelast!

WDZ – Leonidas -W  3 – 4

RKVV /Polaris –  SCG 3 -0

SV Zwart -Wit’19 – RKASV 5 – 1

Rood Groen LVC’01 – FC Gulpen 0 – 1

 

 

=============  

 

4de klasse B 

 

 

  RKUVC – Vaesrade 1 – 2

Voerendaal- RKTSV 9 – 1

Schimmert – Bunde 3 – 0

Passart/VKC  – RKHBS 0 – 4

Kakertse Boys – De Leeuw Afgelast!

UOW ’02 – FC Kerkrade West  1 – 3

SV Hulsberg – SV Eikenderveld 3 – 6

 

================ 

 

4de klasse C

 

 SV Brunssum -F.C.Roerdalen 4 – 2

 Schinveld -VV Zwentibold  3 – 1

===============

    

5de klasse A

 

RKIVV – KCC’13  1 – 4

Berg’28 – RKMVC 2 – 3

Partij –   FC Bemelen 1 – 5

RKSVB – Rkvv Rimburg  1 – 1

Geertruidse Boys – Vijlen 2 – 3

Daalhof – SNC’14  SSA Haanrade/SVA Afgelast!

 

====================   

 

5de klasse B 

Amstenrade – Neerbeek RKVV  2 – 4

Sv Abdissenbosch  RKVV Sylvia  4 – 1

Urmondia – Geulsche Boys Afgelast!

Nec’92/vloerenboulevaard – Susterse Boys Afgelast!

 

 

 

Informatie onder voorbehoud van typefouten

uitslagen , mail even naar info@parkstadactueel.nl

Foto®Parkstad Actueel/Lucho Carreno

 



(Volgend nieuwsbericht) »