Hoofdmenu

VV Schaesberg  bouwt verder aan ambities

 

De selectie van VV Schaesberg kende afgelopen seizoen een moeilijke start en verloor onnodige punten in het begin van de competitie. Nadat VV Schaesberg vanaf november niet meer had verloren, klom het langzaam naar de top van de ranglijst. We zijn ervan overtuigd dat we alsnog een prijs hadden kunnen halen, echter we  zullen het niet meer te weten komen.  We kijken vooruit en hebben alle vertrouwen en  focus op komend seizoen

We bouwen ook komend seizoen verder aan ons team , waarmee we onze ambities gaan realiseren. Hiervoor investeren we in onze staf,  samenwerking met onze jeugdafdeling en 2e elftal. We gaan er alles aandoen om samen prijzen te pakken.

Wie gaat dat doen ?

De volgende spelers geven  volgend seizoen mede vorm aan  de ambities van v.v. Schaesberg :           

Kaïn Bours (k)                                   Carlo Collombon (k)

Scott Adriolo                                     Timo Regtop

Dennis Scholly                                   Imad Haddadi

Erik Erps                                              Peter-Jan Erkens

Bart Jansen                                        Noah Nhogodizi

Erik Gerrits                                         Tim Kanters

Giel Consten                                     Damano Funken

Max Scheepers                                Romano Raets

Kenneth Nijsten (n)                       Tyreece Bankole (n)

 

Terug na zware blessure Romano Raets zal na zijn verloren seizoen vanwege een kruisbandoperatie, komend seizoen gebrand zijn om zich bij Schaesberg te presteren.

Bart Janssen die het de eerste helft van de competitie erg goed deed, keert dan ook terug na een operatie aan zijn knie.

 

Talentvolle jeugd toegevoegd aan de selectie. Kenneth Nijsten; hij komt van de JO19 van Roda J.C. Kenneth is een linksbenige speler die op meerdere posities achterin of op het middenveld uit de voeten kan.

Tyreece Bankole; komt over van groene ster  JO19 en heeft daarvoor ook in de jeugdopleiding van Roda J.C. gespeeld. Tyreece is een aanvallend ingestelde speler.

Max Scheepers; de jonge middenvelder speelde afgelopen seizoen op het tweede elftal van Schaesberg en heeft de overstap naar het eerste elftal afgelopen seizoen door zijn prestaties afgedwongen. Ook Max heeft in het verleden in de jeugdopleiding van Roda gespeeld.

Wie vertrekt ?

Wij wensen onze ook onze vertrekkende spelers veel succes;

  • Randy Quaedackers (Heksenberg)
  • Tristan van Hoogdalem (s.v. Meerssen)
  • Ronald Geuskens (UOW)
  • Jasper Braad (F.C. Landgraaf -> fusieclub SVN en Sylvia)

Wie stopt ? Noodgedwongen zijn Brian Stevens en Kay de Boer gestopt met voetballen vanwege blessureleed.

Tekst VV Schaesberg en ArchiefFoto®Parkstad Actueel/Lucho Carreno