Kandidaten voor prins de Eekheuëre

Normaal gesproken is dit hét onderwerp van gesprek onder de kerstboom, wie wordt de nieuwe Prins van De Eekheuëre? Dit jaar is alles anders en roepen we al op 19 november onze nieuwe Hooglustigheid uit in Hotel Van der Valk! Noteer de 19de november vanaf 20.11 uur alvast in uw agenda, want het belooft een enorme ontlading te worden nadat onze nieuwe Prins 1,5 jaar heeft moeten wachten op dit moment!
Leg de agenda nog niet weg, want onze nieuwe Prins heeft geluk! Hij of zij hoeft maar één nachtje te slapen om erachter te komen wie de Jeugdprins en het Bloemenmeisje gaan worden. Op 20 november vanaf 12.33 vindt de Kingerzitting plaats in De Spuiklep aan de Parallelweg en ook dat wordt een mooi feest!
De komende 2 weken zullen we alle kandidaten één voor één aan u voorstellen. Omdat de 11de maand van het jaar vandaag begonnen is, hebben we een cadeautje voor onze carnavalsliefhebbers: onze 11 topkandidaten! Wie gaat het worden?