Hoofdmenu

Uitslagen van de diverse klassen in het amateurvoetbal in/uit de regio Parkstad van 19 en 20 mei

 

 

 

 

Uitslagen van de diverse klassen in het amateurvoetbal in/uit de regio Parkstad van 19 en 20  mei  2018

 

 

 

Hoofdklasse B

Baronie – EHC/Heuts  4 – 0

Groene ster– Halsteren  0 – 0

Jong FC Den Bosch – SV Meerssen 2 – 1

 

=================

1ste klasse D

Wittenhorst – ZSV 6 – 0

Deurne – RKSV Minor 0 – 1

VV Schaesberg – De Valk  1 – 0

Bekkerveld Wilhelmina ’08  3 – 1

FC Hoensbroek – Chevremont 1 – 3

 

===============

 

  2e klasse G

GSV’28 – Eijsden 2 – 1

Veritas Sportclub’25  3 – 1

De Ster – VV Caeser /OWayos  2 – 3

Laura/Hopel Combinatie  – SHH  5 – 2 

BSV limburgia /Kamerland  – SV Simpelveld  2 – 1

 

 

====================

 

 

3de klasse A

 

 

Weltania- RVU  1 – 1

Heer – UOW ’02   4 – 1

RKVVM Walram  1 – 2

Langeberg – vv SCM  1 – 5

FC Kerkrade West – VV Hellas  2 – 9

SVN/BtB Concultancy – Sporting Heerlen  5 – 1

 

 

================

 

 

3de klasse B

De leeuw – DVO 0 – 0

FC Geleen Zuid – Heksenberg  2 – 3

RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb. – VV Alfa Sport 3 – 3

 

===============

 

4de klasse A

Keer – Schimmert  1 – 0

SV Hulsberg – RKVV  Neerbeek  8 – 2

 

 =============

 

4de klasse B

WDZ – RKTSV  3 – 0

KVC Oranje – Vaesrade 4 – 0

RKHBS – SV Brunssum  4 – 3

Geuldal – Kakertse Boys   2 – 2

Passart/ VKC –   Wijnandia  0 – 9

 SV Zwart-Wit’19 RKSV Sylvia  5 – 0

 Rood Groen LVC’01 – RKVV Voerendaal  0 – 4

 

 

 

 

================

 

4de klasse C

 

RKDFC – SVM

St Odiliënberg – Schinveld/Arx ICT 4 – 1

 ===============

 

5de klasse B

Amstenrade – SVA 12 – 0

      KCC’13 – Sanderbout  5 – 2

RKSVB  –sv Eikenderveld  8 – 1

Urmondia – Rkvv Rimburg 4 – 1

HavantiaRKVV Doenrade  3 – 1

      sv Abdissenbosch VV Jabeek 1 – 1

Nec’92/Vloerenboulevaard – Haanrade 1 – 2

  

 

 

Informatie onder voorbehoud van typefouten
uitslagen , mail even naar info@parkstadactueel.nl 

 Foto®parkstadactueel/Lucho Carreno