Hoofdmenu

Voetbal uitslagen van heren van 27 september

 

Op de foto 5e klasse A wedstrijd tussen Sv Abdissenbosch- SSA Haanrade/SVA 

3e divisie B

 

Groene Ster – Quick 1 – 1

 

==============

Hoofdklasse B

 

     RKSV Minor – UDI’19/CSU 2 – 3

SV Meerssen –  EHC/Heuts 0 – 0

 

=================

1de Klasse D

VV Chevremont – De Ster  3 – 3

Sportclub Susteren – Wittenhorst 2 – 5

 RKSV Heeze – BSV Limburgia/Kamerland 6 – 2

===============

2de klasse G

Scharn – Caeser  6- 3

Bekkerveld – RVU 2 – 1

Eijsden – V.V. Schaesberg 1 – 3

RKVV Sportclub’25  – Heer 2 – 1

 FC Geleen-Zuid – Geulsselt Sport 5 – 1

GSV’28 – Laura Hopel Combinatie 4 – 1

RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb – Sporting Heerlen 0 – 3

====================

3de klasse A

VV Hellas – SVME 2 – 2

KVC Oranje – Weltania 5 – 2

Heksenberg-NEC- Walram 2 – 1

Wijnandia – SV Simpelveld  5 – 1

FC Hoensbroek – RK vv WDZ 2 – 2

SSA West United – FC Landgraaf  1 – 3

================

3de klasse B

Sittard – SVC 2000 0 – 2

SHH – Centrum Boys 1 – 2

RKVB -VV Alfa Sport 1 – 0

VV Spaubeek – VV Hebes 2 – 2

SV Langeberg -S.V. Argo 0 – 0

===============

4de klasse A

DBSV – VV Keer 2 – 1

Neerbeek RKVV – Schimmert 

 RKHSV – SV Hulsberg – Willem I  3 – 0

=============

4de klasse B

Kakertse Boys – RKHBS 0 – 4

 Passart/VKC – RKTSV 1 – 1

 Voerendaal – FC Gulpen 0 – 0

SV Eikenderveld – Vaesrade 2 – 1

 UOW ’02 – FC Kerkrade West  0 – 0

RKMVC – Rood groen LVC’01 1 – 3

SV GeuldalSV Zwart-Wit’19  3 – 4

================

4de klasse C

Roosteren -Schinveld 1 -0

Woander Forest – SVH’39 1 – 3

 Oranje Blauw’15 – De Leeuw 0 – 0

SV Brunssum – Sporting Sittard’13  1 – 7

==============

5de klasse A

SNC’14 – Partij 1 – 3

I.B.C.’03 -Vijlen 0 – 3

Daalhof – Geulsche Boys 2 – 1

VV Amstenrade – FC Bemelen 1 – 3

Rkvv Rimburg – Geertruidse Boys 2 – 1

Sv Abdissenbosch- SSA Haanrade/SVA   2 – 3

====================

 

Informatie onder voorbehoud van typefouten

uitslagen , mail even naar info@parkstadactueel.nl

Foto®parkstadactueel/Lucho Carreno