Foto Lucho Carreno

Onder het motto, “RED de BOOM op de Van Weerden Poelmanstraat”, zijn we een actie gestart om deze uitspraak waar te maken. Laat je gedachten hierover gaan en als je een IDEE hebt hoe we dat eventueel zoude kunnen verwezenlijken, laat het ons dan weten.

Hieronder vind je een LINK naar onze Facebook-pagina, met daarop een oproep aan de Gemeente Heerlen, om vooral NIET over te gaan tot verdere kap en afvoer van deze toch wel beeldbepalende boom voor ONZE WIJK.
Dit laatste klopt natuurlijk niet helemaal, want deze boom staat eigenlijk in “De Groene Wijk”, en die begint aan de overkant van de Burgemeester Waszinkstraat, waar onze wijk stopt. En natuurlijk vinden wij dat het plein met de winkels ook een beetje van ONS is.

LINK :
https://www.facebook.com/aarbek.wijkraad/?fref=ts

IDEEN kun je sturen naar:
• info@aarbek.nl

Geef een reactie