Advertentie
Shop bij Amazon.nl en steun Parkstad Actueel

Bekijk het actuele aanbod van Amazon.nl. Wanneer je via onze link bestelt, ontvangen wij mogelijk een kleine vergoeding. Jij betaalt niets extra.

Bekijk Amazon.nl

11 mei: Lezing in Landgraaf met Esther Crombag.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Het Vrouwengilde Landgraaf organiseert op donderdag 11 mei: Lezing: “Wat kun je allemaal nog wanneer je blind bent”. Door Esther Crombag.
Plaats: Partycentrum Streeperkruis, Streeperstraat 66 te Landgraaf
Aanvang: 14:00 uur


Esther Crombag werd op haar 11e van de ene dag op de andere volledig blind. Natuurlijk bracht dit voor haar en haar omgeving een enorme verandering teweeg. Esther bleek gelukkig al op jonge leeftijd verwarring en frustratie, die gepaard gegaan waren met het blind worden, in te kunnen wisselen voor een nieuwe energie gevende missie.

Zij besliste simpelweg dat haar leven niet het leven van een blinde gehandicapte zou worden. Esther studeerde Cum Laude af als Meester in de rechten en is docent rechten aan de universiteit. Daarnaast stopte Esther veel doorzettingsvermogen en energie in topsport.

Viermaal werd zij Nederlands kampioen op de tandem in verschillende disciplines en miste op een haar na de Paralympische Spelen in Beijing in 2008.

Ook niet-leden zijn welkom. Zij betalen € 3,00.

Foto www.sportsspeakers.nl

 

 

About The Author

Advertentie
Een huurauto nodig voor je volgende reis?

Bekijk eenvoudig het aanbod van huurauto’s via VIPCars.com.

Bekijk huurauto’s
Affiliatelink – Parkstad Actueel kan een vergoeding ontvangen.

Plaats een reactie

Advertentie
Parfumbella Exclusive Perfumes
Ontdek jouw nieuwe favoriete geur

Bekijk het assortiment dames-, heren- en unisexparfums bij Parfumbella.

Bekijk de parfums
Affiliatelink – Parkstad Actueel kan een vergoeding ontvangen.