Hoofdmenu

Roda JC zoekt vrijwilligers!

Binnen Roda JC Kerkrade zijn we altijd op zoek naar vrijwilligers en/of medewerkers die ons team willen versterken op verschillende gebieden zoals, voetbal, facilitair, veiligheid en horeca. Hieronder vind je een overzicht van de actuele (vrijwillige)vacatures.

Voor de uitbreiding van onze vrijwilligers-poule zijn we opzoek naar enthousiaste mensen die het huidige team willen versterken. Ben jij Roda JC-supporter in hart en nieren? Vind je het niet erg om je mouwen op te stropen en ervoor te gaan? Wil je iets extra‘s doen voor de club en onderdeel worden van een uniek gezelschap? Geef je dan nu op als vrijwilliger en help de club verder vooruit!

Werkzaamheden:

 • Schoonmaken tribunes
 • Schoonmaken stoeltjes
 • Herstellen grasveld
 • Servicemedewerker(s)

Wij zoeken:

 • Je bent minimaal 18 jaar
 • Beschikbaar rondom thuiswedstrijden, door de weeks en in het weekend voor het verrichten van klusjes in en rondom het Parkstad Limburg Stadion
 • Je bent vriendelijk, proactief, alert en betrouwbaar

Wij bieden:

 • Gezellige vrijwilligersdag(en)
 • Een leuk team en plezierige werksfeer
 • Onderdeel van onze mooie club
 • Enkele exclusieve activiteiten voor vrijwilligers

Spreekt je dit aan en wil je dolgraag deel uitmaken van het vrijwilligersteam van Roda JC? Stuur dan een e-mail met motivatie (en CV) naar vacature@rodajc.nl o.v.v. ‘Vrijwilligers gezocht‘

 

Foto®Parkstad Actueel/Lucho Carreno