Hoofdmenu

Uitslagen amateurvoetbal van zondag 13 november in/uit de regio parkstad

Op de foto 13 november 2022 4eKL.B RKHBS-UOW’02

3e Divisie B  

UDI’19/CSU – Groene Ster 0 – 0

================

 

 

4e Divisie B  

EVV Echt – Moerse Boys 3 – 1

Kampong – SV Meerssen 3 – 1

=================

1de Klasse C

 

Volharding – EFC 2 – 1

Deurne – EHC/Heuts 1 – 2

VV Chevremont –  ZSV 8 – 2

  Venlosche Boys – De Ster 2 – 1

Wittenhorst-  V.V. Schaesberg 7 – 0

Sportclub Susteren – SV Someren 1 – 3

BSV Limburgia/Kamerland – RKSV Minor 1 – 1

 

===============

2de klasse F

 

RVU – Sittard 3 – 2

 Caeser- VV Eijsden 2 – 1

 GSV’28 – Bekkerveld 2 – 3

Heer –  Sporting Heerlen 3 – 2

Geusselt Sport –  FC Geleen-Zuid 0 – 2

Vv Maastricht West – Sportclub’25  2 – 3

 

====================

3de klasse A

 

Scharn – SVH’39 5 – 0

SVC 2000 – Haslou 1 – 7

SVME –  VV HEBES 3 – 3

BMR – VV Spaubeek 2 – 3

 Leonidas W –  S.V. Argo 8 – 0

DVO -RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Combinatie 2-6 

  

====================

3de klasse B

 

WDZ – VV Hellas 0 – 2

KVC Oranje – Walram 1 – 3

Weltania – FC Landgraaf 3 – 2

FC Gulpen – VV Alfa Sport 1 – 1

SV Hulsberg – FC Hoensbroek  1 – 0

Heksenberg- NEC-  Sv Langeberg 1 – 1

 

==================

4e klasse A

 

SCG – RKVVM 2 – 1

RKUVC – Willem I 1 – 2 GEST.

VV Keer – SV Geuldal 0 – 4

Sanderbout – RKHSV 0 – 4

Bunde – vv Schimmert 2 – 3

FC Bemelen  – Wijnandia 1 – 1

DBSV –  Sportclub Jekerdal  1 – 5

 

================

4de klasse  B

 

RKHBS –  UOW’02 3 – 1

Passart -VKC – RKMVC 1 – 3

Vijlen – SV Eikenderveld 1 – 1

De Leeuw – VV Voerendaal 0 – 1

SV Brunssum – SV Abdissenbosch 4 – 1

RKVV Vaesrade – SV Zwart- Wit’19 3 – 0

Rood groen LVC’01 – SV Simpelveld 2 – 2

  

===============

4de klasse C 

IVS – Linne 1 – 0

Roosteren – FC Ria 0 – 0

HBC’09 – VV Zwentibold 3 – 5

Oranje Blauw ‘15  – SVM 4 – 1

  Woander Forest – VV Born 0 – 2

Centrum Boys – Neerbeek RKVV 0 – 5

Sporting Sittard’13 – RKSV Olympia Schinveld 0 – 6

  

=============

5de klasse A

 

 Partij – Daalhof 2 – 3

RKASV – RKTSV Afgelast!

Rimburg – SNC’14 2 – 3

RKSVB – Geulsche Boys 1 – 1

Kakertse Boys – Berg’28 3 – 6

Amstenrade –  Geertruidse Boys 1 – 1

================

Informatie onder voorbehoud van typefouten

uitslagen , mail even naar info@parkstadactueel.nl

Foto®parkstadactueel/Lucho Carreno