Hoofdmenu

Programma van de diverse klassen van herenvoetbal in het amateurvoetbal in/uit de regio parkstad van 04  december

voetbal

 

3e Divisie B  

Hercules – Dongen

================

4e Divisie B  

RKZVC – SV Meerssen

=================

1de Klasse C 

ZSV – Wittenhorst

EFC – Venlosche Boys

 SV Somere- n Deurne

EHC/Heuts – V.V. Schaesberg

Volharding -VV Chevremont  

RKSV Minor – Sportclub Susteren

De Ster –  BSV Limburgia/Kamerland  

===============

2de klasse F 

Caeser – Heer

Bekkerveld – Sittard

Sportclub’25 -GSV’28

 Sporting Heerlen – RVU

FC Geleen-Zuid – Vv Maastricht West 

Laura/Hopel Combinatie – Geusselt Sport

 

====================

3de klasse A 

Haslou – SVME

VV Hebbes – BMR

S.V. Argo – SVC 2000

VV Spaubeek – Scharn

BMR – Leonidas W – DVO

 

RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Combinatie – FC Maasgouw

====================

3de klasse B

 Walram – WDZ

VV Alfa Sport

Langeberg -SV Hulsberg

FC Hoensbroek – Weltania

FC Landgraaf -FC Gulpen

Heksenberg- NEC – KVC Oranje

 VV Alfa Sport  – FC Kerkrade West

==================

4e klasse A 

SCG -Bunde

RKVVM – RKUVC

RKHSV – VV Keer

Wijnandia – Sanderbout

vv Schimmert – DBSV

Willem I – FC Bemelen

SV Geuldal – Sportclub Jekerdal   

================

4de klasse  B 

Vijlen – De Leeuw

SV Eikenderveld – RKHBS

RKMVC RKVV Vaesrade

UOW’02 – Rood Groen LVC’01

VV Voerendaal – SV Brunssum

 SV Abdissenbosch – SV Simpelveld

Rood groen LVC’01 – SV Zwart- Wit’19

SV Zwart- Wit’19 – sv Abdissenbosch 

===============

4de klasse C 

Schinveld – IVS

VV Born – Roosteren

FC Ria -Neerbeek RKVV

Linne – Woander Forest

SVM – Sporting Sittard’13

Oranje Blauw ‘15 –   HBC’09

VV Zwentibold – Centrum Boys

  

=============

5de klasse A

Partij – RKSVB

RKTSV – Amstenrade

Geertruidse Boys – Rimburg

Daalhof – RKASV

Sporting H.A.C – SNC’14

Geertruidse Boys – Kakertse Boys  

 

================ 

Informatie onder voorbehoud van typefouten

uitslagen , mail even naar info@parkstadactueel.nl

Foto®parkstadactueel/Lucho Carreno