Het bekerduel tussen UOW’02 en KVC Oranje eindigde in een 1-1 gelijkspel. Deze uitslag gaf de verhoudingen goed weer. Door dit gelijkspel hebben beide ploegen nog kans op winst in de bekerpoule 2,55. Dit biedt een mogelijkheid voor plaatsing in de knock-outfase. KVC Oranje staat nu in pole-position met 4 punten. Sporting H.A.C., dat met 3-2 won van Daalhof, heeft er 3, UOW’02 2 en Daalhof 1.
UOW’02 en KVC Oranje zijn ingedeeld in de vierde klasse B voor de competitie. Zij zullen elkaar dit seizoen dus nog twee keer ontmoeten. De onderlinge confrontatie in de beker was een goede gelegenheid om elkaars kwaliteiten te beoordelen. Het is echter onduidelijk of de trainers Kenneth Wetzels (UOW’02) en Gino Curfs (KVC Oranje) hier veel uit hebben geleerd.
1e helft
De eerste helft liet een op-en-neer gaand spel zien, waarbij goed werd gecombineerd. Toch stierven bijna alle pogingen in schoonheid rond de ‘vijandelijke’ zestien. In het eerste half uur waren er twee kansen. Een vrije trap van Ronald Geuskens werd door keeper Bjorn van der Weide uit de hoek getikt. Bayram Ali Koyuncu’s poging van 25 meter werd via een verdediger naast geschoten.
Niet veel later werden de 75 toeschouwers beloond. Ruud Vanhauten won een duel ter hoogte van de middenlijn en zette Niels Lanckohr aan het werk met een lange bal langs de zijlijn. Lanckohr speelde zijn tegenstander uit en leverde een strakke voorzet af. Chris Frauenrath kopte de bal bij de tweede paal binnen: 0-1. Een prachtig doelpunt. Zelfs de video-analist van UOW’02 zal, ondanks de tegengoal, van dit fraaie doelpunt genoten hebben.
Het was een doelpunt om in te lijsten, zowel qua opzet als afwerking.
2e helft
Na de hervatting werd UOW’02 geleidelijk sterker. De ploeg van Kenneth Perez speelde met meer energie, won meer duels, maar wist KVC Oranje in eerste instantie niet echt in problemen te brengen. Rond het uur kreeg Pim Theunissen een grote kans na defensief gestuntel bij KVC. Tot ontzetting van de thuisclub schoot Theunissen echter van dichtbij over.
Een gelijkmaker zou op dat moment al verdiend zijn geweest en kwam kort daarna. Bas Heinen stuurde Jelle Kösters diep, die met een droog schot Bjorn van der Weide kansloos liet: 1-1. In het laatste kwartier waren er weinig gevaarlijke momenten, behalve een vrije trap van Ronald Geuskens, die naast de paal ging.
Bron: Werner Nijssen
Lees meer over voetbal.
About The Author
Advertentie
Advertentie
Shop bij Amazon.nl en steun Parkstad Actueel
Bekijk het actuele aanbod van Amazon.nl. Wanneer je via onze link bestelt, ontvangen wij mogelijk een kleine vergoeding. Jij betaalt niets extra.
Bekijk Amazon.nl
Affiliatelink – Parkstad Actueel kan een vergoeding ontvangen.
Advertentie
Een huurauto nodig voor je volgende reis?
Bekijk eenvoudig het aanbod van huurauto’s via VIPCars.com.
Bekijk huurauto’s
Affiliatelink – Parkstad Actueel kan een vergoeding ontvangen.
Advertentie
Ontdek jouw nieuwe favoriete geur
Bekijk het assortiment dames-, heren- en unisexparfums bij Parfumbella.
Bekijk de parfums
Affiliatelink – Parkstad Actueel kan een vergoeding ontvangen.
Advertentie
Alles voor sport en beweging
Ontdek sportkleding, schoenen en materialen voor meer dan 70 sporten bij Decathlon.
Bekijk het aanbod
Affiliatelink – Parkstad Actueel kan een vergoeding ontvangen.
Advertentie
Ontdek Lunzo DE
Shop uit een groot assortiment bij Lunzo DE, met gratis verzending op alle producten.
Bekijk Lunzo DE
Affiliatelink – Parkstad Actueel kan een vergoeding ontvangen.
Advertentie
Amazon Prime 30 dagen gratis proberen
Probeer Amazon Prime 30 dagen gratis en ontdek onder meer snelle bezorging en Prime Video.
Probeer Amazon Prime
Affiliatelink – Parkstad Actueel kan een vergoeding ontvangen.
Advertentie
Prime Video 30 dagen gratis proberen
Stream films en series via Prime Video en probeer de dienst 30 dagen gratis.
Bekijk Prime Video
Affiliatelink – Parkstad Actueel kan een vergoeding ontvangen.