Advertentie
Shop bij Amazon.nl en steun Parkstad Actueel

Bekijk het actuele aanbod van Amazon.nl. Wanneer je via onze link bestelt, ontvangen wij mogelijk een kleine vergoeding. Jij betaalt niets extra.

Bekijk Amazon.nl

Carnavalsvreugde met een traan in de Hamboskliniek

De bedoeling was om op dinsdagmiddag 25 februari een prinsenpaar te proclameren, maar kort voor deze feestelijke dag overleed prinses Marie-Louise den Doop (1938). Ze had zich enorm verheugd op dit moment en stond bekend als een warme, sociale persoonlijkheid die geliefd was in de Hamboskliniek. Haar onverwachte heengaan bracht diepe verslagenheid in het verzorgingstehuis. Toch blijven de mooie herinneringen aan haar voortleven. Ondanks dit droevige verlies ging de carnavalsmiddag door zoals Marie-Louise dat gewild zou hebben.

John Janzen (1955), bewoner van de afdeling Mozart, werd officieel uitgeroepen tot huisprins van de Hamboskliniek. Stadsprins Casper I en zijn gevolg brachten hem een feestelijk bezoek en prins John werd geëerd met de huisorde van de KVV. Als hoogtepunt van de middag werd hij feestelijk door de zaal gereden, zodat hij zich kon presenteren aan zijn medebewoners. Een carnavalsmoment met een lach en een traan, maar vooral met de gedachte dat Marie-Louise er in spirit bij was.

 

Header foto: uit het privé Archief van Marie-Louise den Doop

Foto’s: Peter Trompetter Fotografie

Lees ook

 

About The Author

Advertentie
Bekijk de actuele aanbiedingen van HEMA
Advertentie
Een huurauto nodig voor je volgende reis?

Bekijk eenvoudig het aanbod van huurauto’s via VIPCars.com.

Bekijk huurauto’s
Affiliatelink – Parkstad Actueel kan een vergoeding ontvangen.
Advertentie
Parfumbella Exclusive Perfumes
Ontdek jouw nieuwe favoriete geur

Bekijk het assortiment dames-, heren- en unisexparfums bij Parfumbella.

Bekijk de parfums
Affiliatelink – Parkstad Actueel kan een vergoeding ontvangen.