Nieuwe kerk opent deuren in Heerlerheide: “Iedereen is welkom”
Hart voor Heerlerheide houdt op 7 juni de eerste bijeenkomst in Heerlerheide.
In Heerlerheide opent op zondag 7 juni een nieuwe kerkelijke gemeenschap haar deuren. Hart voor Heerlerheide wil volgens initiatiefnemers een warme en toegankelijke ontmoetingsplek zijn voor bewoners uit de wijk en omgeving.
De eerste bijeenkomst vindt plaats in de Ontmoetingswinkel Bie Os aan de Wannerstraat in Heerlerheide. Bezoekers zijn welkom vanaf 15.30 uur voor koffie en thee. De bijeenkomst start om 16.00 uur.
Kerk met aandacht voor mensen en de wijk
Het initiatief komt van predikant Ed van Hoof en pastor Hetty van den Heuvel.
Volgens de initiatiefnemers richt de kerk zich nadrukkelijk op mensen die steun, ontmoeting of zingeving zoeken. Daarbij staat betrokkenheid bij de wijk centraal.
Hart voor Heerlerheide maakt deel uit van de Kerk van de Nazarener, een internationale protestantse geloofsgemeenschap met wortels in de heiligingsbeweging. Binnen deze geloofstraditie ligt de nadruk op geloof in het dagelijks leven en betrokkenheid bij de samenleving.
Eerste bijeenkomst op 7 juni
De organisatie nodigt wijkbewoners, nieuwsgierigen en belangstellenden uit om vrijblijvend kennis te maken met de nieuwe gemeenschap.
Praktische informatie
- Datum: zondag 7 juni 2026
- Inloop: vanaf 15.30 uur
- Start bijeenkomst: 16.00 uur
- Locatie: Ontmoetingswinkel Bie Os
- Adres: Wannerstraat 9, Heerlerheide
Meer informatie is verkrijgbaar via pastor Hetty van den Heuvel.
Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.