Verzorger in hart en nieren Jo Stevens heeft onze vereniging na 8,5 afgelopen winterstop gestopt

 

18-6-2016 Jo Stevens Image00019Foto: Lucho Carreno

Verzorger in hart en nieren Jo Stevens heeft onze vereniging na 8,5 jaar trouwe dienst helaas afgelopen winterstop al verlaten. Hij beleefde enkele prachtige hoogtepunten met de selectie, waarbij de kampioenschappen in de 2de en 1ste klasse natuurlijk het meest in het oog springen! Hij heelde, masseerde, tapete – begeleid met zalvende woorden en mooie verhalen over zijn eigen voetbalverleden – een waslijst aan spelers. Johannes was erbij in Budapest tijdens het eerste Oost-Europa tripje van het eerste elftal; een gebeurtenis die hem en de selectie nog lang zal heugen.

‘Voetballers zijn eigenlijk maar watjes’ was vaak te horen vanachter de massagetafel. Misschien heeft hij wel een beetje gelijk.. Jo heeft zijn kundige werk ook vaak aan andere teams en spelers verleend maar was in basis jarenlang de verzorger van Bekkerveld 1. Helaas is hij afgelopen winter overgestapt naar stadsgenoot RKSV Groene Ster. Jo, je werd zeer gewaardeerd door de spelers, trainers, leiders en andere betrokkenen bij Bekkerveld en we wensen je allemaal het allerbeste

Geef een reactie