Per jaar worden 40.000 mensen geholpen aan onze gemeentebalies van landgraaf..

 

Per jaar worden ongeveer 40.000 mensen geholpen aan onze gemeentebalies. Om dit allemaal goed te laten verlopen heeft de gemeente een klantvolgsysteem in gebruik.
Heb je een product of dienst nodig van de gemeente of van ISD BOL en kom je zonder of mét afspraak naar het Burgerhoes, meld je dan bij de zogenaamde ‘klantenzuil’. Je maakt een keuze voor de dienst waarvoor je komt, ontvangt een bonnetje en je kunt plaats nemen in de wachtruimte. Hulp nodig? De gastheer of gastvrouw van het Burgerhoes helpen je graag.

Wanneer je aan de beurt bent, word je opgeroepen en zie je aan welke balie of in welke spreekkamer je wordt verwacht. Het kan zijn dat mensen die later binnenkomen toch éérder aan de beurt zijn, omdat ze voor een ‘snelproduct’ komen.
Met dit klantvolgsysteem willen we alle bezoeker maximaal, maar ook zo snel en eerlijk mogelijk van dienst kunnen zijn.

Geef een reactie