Advertentie
Shop bij Amazon.nl en steun Parkstad Actueel

Bekijk het actuele aanbod van Amazon.nl. Wanneer je via onze link bestelt, ontvangen wij mogelijk een kleine vergoeding. Jij betaalt niets extra.

Bekijk Amazon.nl

Open huis ’t Westhoes in Kerkrade-West

Afgelopen vrijdag  gingen de deuren van ’t Westhoes in West al even open om bewoners, verenigingen en partners te laten zien hoe ’t Westhoes wordt. Er werden rondleidingen door het gebouw gegeven.

De oude kerk van de Heilust wordt omgebouwd tot nieuw gemeenschapshuis. Volgens planning moet het gebouw in maart 2018 gereed zijn.

Het realiseren van ’t Westhoes hoort bij het project West wint aan ruimte (Stadsdeelvisie Kerkrade-West) waar ook bijvoorbeeld de aanleg van Park West, de speeltuin en het maximaal duurzaam renoveren van de Bestaande wijk van morgen in Kaalheide bij horen. Meer informatie is te vinden op www.westwint.nl

West wint aan ruimte heeft ook een eigen Facebook –en Twitterpagina

Foto’s Afdelingcommunicatie Gemeente Kerkrade

About The Author

Advertentie
Een huurauto nodig voor je volgende reis?

Bekijk eenvoudig het aanbod van huurauto’s via VIPCars.com.

Bekijk huurauto’s
Affiliatelink – Parkstad Actueel kan een vergoeding ontvangen.

Plaats een reactie

Advertentie
Parfumbella Exclusive Perfumes
Ontdek jouw nieuwe favoriete geur

Bekijk het assortiment dames-, heren- en unisexparfums bij Parfumbella.

Bekijk de parfums
Affiliatelink – Parkstad Actueel kan een vergoeding ontvangen.