LEER DE VORMSNOEI VAN HOOGSTAMFRUITBOMEN IN SIMPELVELD

IKL organiseert dit najaar in gemeente Simpelveld een cursus die vormsnoei van hoogstamfruitbomen van A tot Z behandeld. Mensen die graag de kneepjes van dit vak willen leren zijn van harte welkom om deel te nemen.
Fruitbomen worden jaarlijks gesnoeid vanaf het jaar dat de bomen geplant worden. In de eerste jaren worden de boom gevormd. De appelboom wordt anders gevormd dan de perenboom. Dat geldt ook voor de kersen- en de pruimenbomen. Hoe voer je dat uit? Waar let je op?
De cursus bestaat uit een theoriedeel en een praktijkdeel. De theorieavond vindt plaats op dinsdagavond 4 december om 19.30 uur in Café de Sporthal in Bocholtz (Wijngracht 9). Het praktijkgedeelte wordt georganiseerd op zaterdagochtend 8 december om 9.30 uur. De praktijklocatie wordt op de theorieavond bekend gemaakt.
Deelname aan deze verkorte cursus is kosteloos. Aanmelden is echter verplicht via www.buitenkrachtlimburg.nl
Foto’s IKL