Hoofdmenu

Uitslagen van de diverse klassen in het amateurvoetbal in/uit de regio parkstad zondag 02 oktober

Op de foto 1e kl. C EHC -EFC

3e divisie B 

Groene Ster – DEM is uitgesteld 23 oktober wordt gespeeld

==============

4de divisie B

RKZVC -EVV Echt 3 – 0

Sv Meerssen -AWC 4 – 2

=================

 

 

1de Klasse C 

EHC – EFC 2 – 6

RKSV Minor – ZSV 2 – 1

De Ster – SV Someren 1 – 1

Deurne – Venlosche Boys 0- 3

VV Schaesberg-  Volharding 0 – 0

Wittenhorst -VV Chevremont 4 –  1

BSV limburgia/Kamerland – Sportclub Susteren 0 – 4

===============

2de klasse F

RVU – Heer 5 – 1

Sittard – Caeser 3 – 0

Bekkerveld – Eijsden 2 – 0

FC Geleen Zuid – Sporting Heerlen 3 – 1

Geusselt Sport – Vv Maastricht West  2 – 2

Laura Hopel Combinatie – Sportclub’25 0 – 0

====================

3de klasse A

SVME – BMR 2 – 1

SVH’39 – S.V.Argo 6 – 0

Scharn -SVC 2000 Afgelast!

FC Maasgouw – DVO  2 – 1

Haslou – VV Spaubeek 2 – 4

VV HEBES – RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Combinatie 0 – 0

=================

3de klasse B

WDZ -KVC Oranje 2 – 2

Weltania  – FC Gulpen 0 – 2

FC Landgraaf – Walram 1 – 2

VV Hellas -Heksenberg-NEC 2 – 1

 FC Hoensbroek – VV Alfa Sport 0 – 0

FC Kerkrade West – SV Hulsberg 1 – 3

================

4de klasse A

DBSV – Bunde 1 – 2

RKUVC – vv Keer 1 – 1

Willem I – RKHSV 0 – 1

SV Geuldal – RKVVM 1- 0

FC Bemelen – Sanderbout 3 – 0

Sportclub Jekerdal – SCG 4 – 5

Wijnandia – VV Schimmert 1 – 1

===============

4de klasse B 

Vaesrade – RKHBS 2 – 1

UOW’02 – RKMVC 4 – 2

SV Brunssum – De Leeuw 1 – 2

SV Abdissenbosch – Vijlen 2 – 3

SV Simpelveld  -Voerendaal 2 – 4

 SV Zwart-Wit’19 – SV Eikenderveld 1 – 2

Rood Groen LVC’01 – Passart-VKC 6 – 2  

===============

4de klasse C  

  FC Ria – SVM 0 – 2

IVS – Woander Forest 2 – 1

Linne – VV Zwentibold 2 – 2

Centrum Boys – HBC’09 1 – 1

Roosteren – Sporting Sittard’13 1 – 2

Neerbeek RKVV – Oranje Blauw’15 2 – 1

RKSV Olympia Schijnveld – VV Born 3 – 2

==================

5de klasse A

 SNC’14 – Partij 3 – 0

RKTSV – Berg’28 1 – 3

 sv Rimburg -RKSVB 4 – 1

Sporting H.A.C – VV Daalhof 4 – 1 

VV Amstenrade – Kakertse Boys 6 – 2

Gertruidse Boys – Geulsche Boys 3 – 1

==============

Informatie onder voorbehoud van typefouten

uitslagen , mail even naar info@parkstadactueel.nl

Foto®parkstadactueel/Lucho Carreno



(Volgend nieuwsbericht) »