Hoofdmenu

Uitslagen van herenvoetbal in/uit de regio parkstad van 09 oktober

 

Op de foto 4e Kl. B competitiewedstrijd  SV Eikenderveld – UOW’02

 3e Divisie

HSC’21 – Groene Ster 1- 1

================

 

 

4e Divisie B  

EVV Echt – Sportclub Silvolde 1 – 0

Longa ’30 – SV Meerssen 2 – 2

=================

1de Klasse C

 

EFC – De Ster 1 – 1

SV Someren – ZSV 4 – 0

Deurne – RKSV Minor 2 – 1

Volharding – EHC/Heuts 4 – 0

Venlosche Boys – Wittenhorst 1 – 0

Sportclub Susteren – V.V. Schaesberg 7 – 1

VV Chevremont – BSV Limburgia/Kamerland  3 – 1

 

===============

2de klasse F

 

Caeser – Bekkerveld 0 – 2

Heer – Geusselt Sport 1 – 3

GSV’28 – FC Geleen-Zuid 2 – 4

 Vv Maastricht West – Sittard 2 – 1

Sportclub’25– Sporting Heerlen 3 – 2

VV Eijsden – Laura Hopel Combinatie 4 – 0

 

====================

3de klasse A  

 

DVO – SVME 1 – 2

 S.V. Argo – Haslou 1 – 5

Scharn – VV HEBES 4 – 1

Leonidas W – SVH’39 3 – 1

SVC 2000 – FC Maasgouw 2 – 6

VV Spaubeek – RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Combinatie 2 – 2

 

====================

3de klasse B

 FC Gulpen –    VV Hellas

KVC Oranje – Weltania 1 – 1

VV Alfa Sport – Walram 2 – 1

SV Hulsberg – RK vv WDZ 1 – 0

Sv Langeberg – FC Hoensbroek 4 – 2

FC Kerkrade West – FC Landgraaf 1 – 2

==================

4e klasse A

 

RKUVC –  DBSV 4 – 2

SCG -SV Geuldal 3 – 1

RKVVM  – Willem I  0 – 1

Bunde – FC Bemelen 4 – 0

VV Keer – Wijnandia 5 – 1

 RKHSV – vv Schimmert 4 – 3

 Sanderbout – Sportclub Jekerdal 0 – 4

================

4de klasse  B

RKHBS – SV Brunssum Afgelast !

Vijlen – SV Zwart- Wit’19 0 – 2

RKMVC – VV Voerendaal 1 – 2

SV Eikenderveld – UOW’02 1 – 2

De Leeuw – Rood groen LVC’01 3 – 0

RKVV Vaesrade – SV Simpelveld 4 – 0

 Passart -VKC – SV Abdissenbosch 2 – 4

 

===============

4de klasse C 

 

HBC’09 – IVS 1 – 1

Roosteren – Linne 6 – 0

Oranje Blauw ‘15 – FC Ria 1 – 2

VV Born – VV Zwentibold 1 – 2

SVM – RKSV Olympia Schinveld 0 – 2

Woander Forest – Neerbeek RKVV 0 – 2

Sporting Sittard’13 – Centrum Boys 6 – 1

 

=============

5de klasse A

 

Daalhof – RKTSV 3 – 0

RKASV – Rimburg  4 – 2

Partij – Sporting H.A.C 1 – 3

Kakertse Boys – SNC’14 3 – 4

Berg’28 – Geulsche Boys 7 – 1

RKSVB – VV Amstenrade  0 – 4

================

 Informatie onder voorbehoud van typefouten

uitslagen , mail even naar info@parkstadactueel.nl

Foto®parkstadactueel/Lucho Carreno