Opening nieuw kantoor van BusPlus Heerlen

Op zaterdag 26 november 2022 om 12:00 uur zal wethouder Peter van Zutphen ons nieuw kantoor aan de Economiestraat 39 BU20 in Hoensbroek feestelijk openen. Iedereen is op deze dag welkom om kennis te maken met onze stichting.
Wat is BusPlus Heerlen?
BusPlus Heerlen is een stichting ontstaan uit een burgerinitiatief en wij werken uitsluitend met goed opgeleide vrijwilligers. Onze stichting is bedoeld voor mensen van 55+ die niet meer in staat zijn om er zelfstandig op uit te trekken. Veel ouderen, of mensen met een vervoersbeperking, zijn aan huis gebonden waarbij het gevaar dreigt in een sociaal isolement te raken. Het voordeel van de bus is dat gelijkgestemden vaak inschrijven op een zelfde soort uitje.
De deelnemers worden thuis opgehaald en ook weer thuis afgezet.

 

Geef een reactie